Butterfly Effect

KONFEKCJONOWANIE

KONFEKCJONOWANIE

DIRECT

świstak bezkonkurencyjny, czyli kompleksowa usługa od kreacji do wysyłki

… a diabeł tkwi w szczegółach

launch packi

Launch pack fajna sprawa. Co to? Launch nowego produktu świadczy o rozwoju. Brawo! A rozwój warto podkreślać i celebrować. Niech każdy kto powinien, wie co nowego nadchodzi i zapamięta na długo ten moment. Lunch pack z naszej fabryki cudów w tym pomoże. Jak to działa? Do promocji wydarzenia w Terenie i/lub Biurze dołączamy wysyłki dedykowane – launch pack z promocją przekazu. Przesyłka z dostawą do rąk własnych. Gifty zapowiadające nadejście NOWEGO. Jak to widzą obdarowani? Zawsze efekt WOW zwiększający zaangażowanie Zespołu w zmierzenie się z nowymi wyzwaniami.

przesyłki okazjonalne

Roczny kalendarz mieści dużo świąt, o których warto pamiętać. Mikołajki, Walentynki, czy Dzień Kobiet – zadbajmy wspólnie o to, żeby taki dzień był wyjątkowy. Jak to zrobić? My wiemy jak. Mamy pomysły, wyczucie, umiemy ładnie pakować i dostarczyć przesyłkę do rąk własnych tak, by miło zaskoczyć adresata. Ale co ważne? Czas. Czyli właściwe planowanie. Bo święta choć miłe, są nieubłagalne w swoim grafiku. My to potrafimy. Zaplanuj z nami przyjemność i miło zaskocz Zespół, a wzbudzisz pozytywne emocje.

paczki świąteczne

Święta czas magiczny. Kiedy ma być i magiczny i zjawiskowy to tylko z naszymi niepowtarzalnymi paczkami. Każda jedna wyjątkowa, tworzona z sercem, wsparta duchem artysty pakowacza z udziałem asystenta świstaka. Nawet paczki pakujemy z pasją. A dlaczego? Bo lubimy ten czas kiedy można na chwilę zapomnieć o biegu dnia codziennego i obdarować kogoś uśmiechem i namacalnym dowodem na to, że ktoś pamiętał. Świętujmy razem i razem dbajmy o budowanie pozytywnych emocji. One potrafią góry przenosić.

mailingi merytoryczne

Czy marketing bezpośredni jest ważny? Tak. Jeśli chcesz dotrzeć do swojej grupy docelowej szybko i bezpośrednio. Wtedy myślimy i mówimy – przesyłka do rąk własnych. Wykreujemy dedykowaną do przekazu zawartość, która pozwoli dotrzeć z przesłaniem do wybranej grupy docelowej. My kreujemy, projektujemy, produkujemy, pakujemy, Ty zbierasz efekty. A co zrobić, żeby zwiększyć efekt i wdrukowanie nowego przekazu? Wysłać mailingi cykliczne. Zaplanowane w czasie i tworzące spójną kompleksową kampanię w odcinkach.

kreatywne wysyłki PR

Masz pomysł na kampanię PR, a brak Ci produkcji lub ludzkich zasobów? To proste. Podzielmy się robotą. Ty wymyślasz kampanię, my ogarniamy praktyczne wykonanie Twojego pomysłu, słuchamy uważnie, więc nie tracisz czasu na powtarzanie, a dostajesz w zamian to co najlepsze! Czas i efekt WOW. Niejednej Agencji PR pomogliśmy wzmocnić efekt niejednej kampanii PR.

(RE) etykietowanie

Są takie butelki czy kartoniki, które chciałyby być w naszych rękach, kiedy przytrafiło im się BUUU. Tak. Wtedy potrzebna doraźna pomoc i ręczna zmiana etykiety. Żadne opakowanie nam się nie oprze😉 a niejednemu daliśmy drugie życie. Bo właśnie w tym się specjalizujemy. Jesteśmy ostatnią deską ratunku. Oszczędzamy budżety naszych Klientów, a jednocześnie dbamy o środowisko. Błąd rzecz ludzka. Zdarza się nawet najlepszym. Ale zamiast zutylizować tysiące złotych i zmienić je w górę śmieci, pomożemy je ocalić. Nasz dział technologiczny oceni możliwości, zaplanuje proces odnowy i po kilku testach tchniemy nowe życie w spisane na straty produkcje.