Butterfly Effect

PLATFORMY

PLATFORMY

ONLINE

edukacja z ludzką stroną mocy

… a diabeł tkwi w szczegółach

programy edukacyjne

E-Platforma edukacyjna to miejsce, w którym można dostarczyć i sprawdzić wiedzę. Czyją? Czyją tylko chcecie. Zespołu wewnętrznego lub szeroko rozumianych Klientów. Narzędzie pomocne w szkoleniu zdalnym i podnoszeniu kwalifikacji, jak również w ocenie świadomości o zagadnieniu. Umożliwia szybką weryfikację wiedzy, pozwala ocenić zaangażowanie, ma moc motywacyjną. A co ważne, nie wymaga bieżącego zaangażowania Edukatorów. Pozwala dostarczyć pomocne rankingi, statystyki i bazy.

quizy/konkursy

Uzupełnieniem działań promocyjnych często bywają konkursy lub quizy wiedzy. Bardzo dobrze się sprawdzają jako narzędzie motywacyjne. Wsparte nagrodami, zwiększają zapamiętywalność kampanii.

ankiety

Jeśli kampania w jakiejś części była online lub nie była, ale wiemy do jakiej bazy była skierowana, możemy wzmocnić jej efekty ankietą opinii. Ankieta daje pretekst do dodatkowego bezpośredniego kontaktu. Pozostawia wrażenie, że liczymy się ze zdaniem grupy docelowej, cenimy jej wnioski i jesteśmy umysłami otwartymi na konstruktywną krytykę. Co jest cechą osobników inteligentnych, a tacy wzbudzają większe zaufanie I to jest ważne, bo budowanie pozytywnych relacji ma większą moc, gdy jest oparte na zaufaniu.

strony www

Tu chyba nic nie trzeba pisać 🙂 Są ważne, to wie każdy i dobrze je mieć.