Butterfly Effect

EVENTY

EVENTY

OFFLINE

nasza wyobraźnia nie zna granic

… a diabeł tkwi w szczegółach

0
Ilość zrealizowanych eventów

edukacyjne

Od ponad 20 lat zdobywamy doświadczenie w organizacji i realizacji spotkań edukacyjnych. Od cykli ogólnopolskich warsztatów do dedykowanych konferencji. Dyscyplina, dobra organizacja i umiejętność przewidywania czarnych scenariuszy dają synergię w wydarzeniach dopracowanych do ostatniego szczegółu, gdzie zaskakiwani jesteśmy przez to, że nie dajemy się zaskoczyć losowi czy spirali logistycznie demonicznych zdarzeń. Posiadane kompetencje personalne, wiedza i ogromne doświadczenie pozwalają nam przewidzieć zdarzenia nieprzewidywalne, dlatego jesteśmy zawsze gotowi na niespodziewaną dynamikę zmian. Każde wydarzenie rozpracowujemy od podszewki, z dbałością o szczegóły realizacji. Zawsze z tyłu głowy mamy plan B i C, a wszystko to ma doprowadzić do jednego celu. Komfortu i zadowolenia Klienta. Dlatego zdając sobie sprawę, że czasu kupić nie można, dbamy o czas Klientów i kompleksowo zajmujemy się całością organizacji. Od wyboru lokalizacji eventu, do kompleksowego nadzoru i aktywnego działania wspierającego na miejscu.

tematyczne

Launch produktów, spotkania cykliczne, celebracja ważnych wydarzeń firmowych. Masz nowy produkt? Koniecznie trzeba to dobrze wypromować w Zespole. Masz ważne przesłanie do przekazania i zapamiętania? To nie może być zwykła prezentacja, której przekaz zginie pośród innych ważnych tematów. Trzeba to zaakcentować. Inaczej ubrać, w przenośni i dosłownie. Jak tylko poznamy Twoje potrzeby, zajmiemy się resztą. Będzie zjawiskowo, ale i merytorycznie, obrazowo ale i z klasą. Opracujemy Twój najlepszy launch produktu, spotkanie cykliczne, czy świętowanie osiągniętych wyników. Na pewno nikomu nie wypadnie to z głowy, zapadamy w pamięć, tak już mamy.

promocyjne

Imprezy sprzedażowe dla Centrów Handlowych. Masz swoich Klientów, ale lubisz jak czują się zadbani, zaopiekowani. Chcesz wyróżnić tych już związanych z Centrum Handlowym i pozyskać nowych? Dajesz bo lubisz ich dowartościować? Nam rzucasz pomysł, a my czarujemy event, który pomoże Ci świętować okazje (np. Dzień Kobiet, Walentynki, Mikołajki, Twoje urodziny) lub nauczy czegoś nowego, czego w domu się nie nauczą. Czyli łączymy zabawę z edukacją. Cokolwiek wymyślimy razem, zadaniem takiego eventu jest pretekst by Klienci szumnie trafili do galerii. Poza dobrą niezapomnianą zabawą, na którą Klienci będą czekać rok w rok, opracujemy mechanizm wsparcia sprzedażowego. No bo rzecz jasna, nie tylko o rozrywkę chodzi. Zakupy i zabawa. Każdy na tym korzysta i z uśmiechem wspomina. Może nawet pamiątkę wydarzenia zabiorą ze sobą, która będzie przypominać, że warto wrócić na zakupy. Trzeba działać, wspierać i promować by związać Klienta z lokalizacją i zadbać o wzrost sprzedaży.

integracyjne

Incentive travel w Polsce i za granicą. Kiedy jest czas na integrację, wystarczy nam chwila na opracowanie pomysłu dopasowanego do wybranej grupy docelowej. Gdzie pojechać? Jak spędzić czas? Sami jeździmy, zwiedzamy, czerpiemy pomysły z własnych doświadczeń, a jest ich cała masa. Wyjazd w naszym rodzimym kraju czy w innym zakątku świata może być niezapomniany, bo dbamy o każdy szczegół. Z nami się nie zgubisz i będziesz się dobrze bawił. Opracujemy szczegółowy scenariusz wyjazdu. Dopracujemy go na ostatni guzik technicznie, merytorycznie i logistycznie. I jak to mówią nasi stali Klienci, będziesz czuł się bardzo zaopiekowany. Pomysłów i tematów nam nie brakuje. A zaproszeni goście będą długo wspominać poświęcony im wspólny czas.